| nikoleta1324 a întrebat:

vreau sa ma ajutati s apot uita un baiat in afara de metodele: sa ies afara cu pruiietenele sa ma recreez sau sa ma combin k altu si sa il uit amincercat si nu merge vreau ecva meetode mai bune ete un tip pe cer il iuebsc enorm si nu il pot uita am fost impreuna dar nema despartit si nu stiu cums a facs a il uit va rog metode care pot sa il uit va rog mult de tot. multuumesc

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si fara sa te superi pe mine, de cele mai multe ori nu se poate vedea un baiat din cauza obsesiei. Apoi din cauza obisnuintei. Totul este in mintea ta. Pe el probabil il doare undeva de tine, pe tine de ce nu? Crezi ca merita pic de sentiment din partea ta? Daca nu... de ce ii oferi si pierzi secunde din viata ta gandindu-te si plangand (suspinand) dupa el. Sterge orice amintire cu tine si el (poza, orice in scris, nr de telefon). Izoleaza-te total de el si iesi in lume mai mult. Ia o pauza daca nu mai simti nevoia de altul, insa o sa vezi ca dragostea asta va trece prin stomac si dupa aia iti va placea altul. Il vei intalni cand te vei astepta mai putin. Incearca sa faci orice altceva in afara de a iti aminti de el si evita-l cat poti de mult!

1 răspuns:
| nikoleta1324 explică:

Mersi mult de sfatul asta cred ca ma va ajuta foarte mult