| Adela50 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de dansuri moderne.Este o colega de-a mea, dar este mai avansata.Impreuna cu mine vor inca 2 colege, dar ele au zis ca vin de la vara cand se fac inscrieri. Mie mi-a zis ca ma poate lua mai devreme, insa mi-e frica.Acolo sunt mai multi copii, unii care ma cunosc si eu o sa fiu in grupa cu cei mici de 5-6 ani.Inca nu stiu sigur si nici n-o sa stiu sa dansez.
Voi daca a-ti fi in locu meu v-ati duce? Ajutor.

3 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

De ce nu? o intrebare.cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu incerci daca esti talentata du-te nu pierde ocazia o sa avansezi si tu si o as treci la colegii tai