| Emiilea a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma apuc pe blogging. Imi puteti recomanda un site de blog-uri unde as putea posta?

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Google are propria platforma, sau pe Wordpress.

| Andreea213 a răspuns:

Blogger, care este detinuta de Google si rezultatee apar putin mai repede in cautari, sau WordPress. Eu le-am incercat pe ambele, si am constatat ca Wordpress e mai avansat sau mai convenabil. Daca nu esti multumit de aegerea facuta, iti poti transfera blogul pe alta platforma.

Iti las mai jos link-urile de la blogul meu, pe Wordpress, sa vezi cum poate arata:

https://cainiiprieteniinostri.wordpress.com/