| VladZenx a întrebat:

Buna, vreau sa merg la prietena mea zilele astea dar e vorba ca trebuie sa facem si ceva mai pervers. Si am vazut pe internet ceva pastile Viagra si din recenzii sunt bune dar sunt minor inca, voiam sa știu daca m-ar afecta sau daca e ok sa le iau. Inca nu am 18 ani ar fi ok? Intreb doar

Răspuns Câştigător
| FantasyBoy a răspuns:

Doar daca doresti un infarct juvenil, acest vasodilatator nu e chiar indicat nici la varstele pentru care a fost creat, daramite la un adolescent.
Bea un shake de telina, mananca susan cu miere, ardei iute, chili, piper(in cantitati normale) si vei avea destula potenta sexuala.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Viagra la nici 17 ani?
Tu ai idee de ce se ia viagra, macar?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai avea nevoie de asa ceva la 18 ani?

| OldSoul a răspuns:

Daca iei viagra de pe acum, pun si eu o intrebare logica... La batranete, sau dupa nunta, ce o sa mai iei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți iubești prietena, o iei de soție mai întâi...altfel e ca și cum ai mușca un măr luat dintr-o grădină care nu este a ta.

Legat de pastile, nu ar trebui să ai nevoie de așa ceva la acestă vârstă...

| LilWatamaloon a răspuns:

După cum observi sunt niște reacții adverse destul de grave, plus că nu cred că ai nevoie la vârsta ta de asemenea pastile. Mai există și neșansa să fi alergic la elementele din pastilă și să nu știi de acea alergie.
· O reacție alergica - acestea se manifesta mai puțin frecvent (pot afecta pana la 1 din 100 de persoane)
Simptomele includ respirație șuierătoare, dificultăți in respirație sau amețeli, umflarea pleoapelor, fetei, buzelor sau gatului.
· Dureri in piept - se manifesta mai puțin frecvent
· Erecții prelungite si uneori dureroase - acestea se manifesta rar (pot afecta pana la 1 din 1000 de persoane)
· Scăderea brusca sau pierderea vederii - acestea se manifesta rar
· Reacții grave pe piele - acestea se manifesta rar
Simptomele pot sa includă descuamare grava si umflare a pielii, apariția de vezicule la nivelul gurii, organelor genitale si ochilor, febra.