| Shinen a întrebat:

Vreau sa merg la un film si am facut rezervarea online, pe net. Acolo a aparut un cod si eu nu i-am dat importanta. Acum nu stiu pentru ca nu am mai facut rezervari online. Platesc acolo la cinema sau la factura? straight face

3 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai vad ca acum ai aflat ca am fost dejalaughinglaughing Si mai mergem sh alta datalaughinglaughingkiss.

| LoveAngel223 a răspuns:

Nuu platesti nimic... dar nu mai ai rezervare pentru ca nu ai codul...srry daca poti mai fa o rezervare.

| pedROfilul a răspuns:

Faci rezervare, tii minte numele si te duci acolo cu juma de ora ianinte sa ca nu se anuleze; atat... nimic altceva nu e important

de paltit platesi acolo, normal