| Christiana03 a întrebat:

Vreau sa-mi fac agenda,caci am vazut intr-un film o fata care avea o agenda cu diferite chestii:cu discursuri,texte,carduri,chestii, si as vrea si eu sa-mi fac una.Ati putea va rog sa-mi dati niste sfaturi cum s-o fac?(nu ma refer la design-ul ei,ci la continut). Ceva excentric, interesant.Merci!

1 răspuns:
| C96 a răspuns:

Buna Cristina, mai este o idee foarte buna, si tin sa te anunt ca am si eu astfel de agenda ba chiar 2, una in care imi lipesc sau colectez anumite obiecte micute care imi aduc aminte de o intamplare din viata mea si o agenda gen jurnal, este o idee foarte buna, poti sa faci agenda ca un jurnal, sau poti nota un citat care iti place, sau gandurile tale din acel moment, asa poti sa le citesti peste ceva timp si sa razi sau sa vezi ce simteai in clipa respectiva. Sper ca te-am ajutat!