| VladMarian77 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de Youtube dar nu stiu ce fel de continut sa fac si as vrea sa imi dati cateva sfaturi, cam la ce va uitati cel mai des (nu pot face gaming). Multumesc

3 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Daca nu ai observat deja, mai tot YouTube-ul face doar un anume tip de continut/videoclip, incearca sa vii cu ceva nou, interesant care crezi ca ar atrage persoane.

| devilshelp a răspuns:

Incearca sa te gandesti la idei cat mai noi si interesante. Poti sa te inspiri si de la alti vloggeri, dar majoritatea oamenilor nu se uita la o suta de mii de clipuri cu acelasi challenge sau subiect. Dar daca totusi te decizi sa imprumuti o idee de la un vlogger strain sau chiar si roman nu uita sa ii dai credite in clip sau in descriere

| PaulYt_Buzdugan_1987 a răspuns:

Provocari,am n-am orice