| TohotanVictor a întrebat:

Cine ma poate ajuta vreau sa-mi fac gaura in ureche si nu stiu de unde sau cu ce cu acul sau cu pistolul

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Ai nevoie de:
1.Alchool sanitar
2.Un ac, sau o branula
3.Vata
4.Un scaun
5.Un prieten/prietena
6.O sticla cu apa
Deci, pentru inceput inmoi vata in alchool, si dezinfectezi locul.Te asezi cu scaunul in fata oglinzii(una mare).
Iti rogi prietenul sa te ajute, sa nu lesini, si adica simti ca iti vine sa lesinii, zii sa te stropeasca, si opreste-te!
Daca nu ti se face rau, baga usor acul prin ureche, si dupa pune vata si achoolul acolo.Tii cam 10 minute, dezinfectezi un cercel, si il pui ca sa nu se astupe gaura.
Speer ca ti-am fost de folos!

| TohotanVictor explică (pentru Flory1243):

Mersi chiar mi.a mers

1 răspuns: