| B3happy a întrebat:

Bună! Vreau să-mi schimb nick-ul la ConQUIZtador şi am rămas în pană de idei. Mă puteţi ajuta? Nu vreau dulcegării de genul: sweet_girl, etc, dar nici ceva de genul emo_girl. Cred că v-aţi prins voi. (Nu vreau ceva care sa cuprinda numele meu) Cine imi da cele mai multe idei are funda!(si mentionez: sa nu fie prea lung- in jur de 12 litere daca se poate) Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Emanuellaa a răspuns:

SuperNovaGirl,NePlacehappy, lovergirl234, ursuletulpanda1, nu stiude-astea,(Daca vrei, nr.de ani +numele tau ), colourfullife, etc.ro.,papusica99... Ce vrei tu!

| Incarcare a răspuns (pentru Emanuellaa):

AluneExpiirate, Pinkky, Zapacitaa, xPamPamx3, xBuBuu

1 răspuns: