| MrrLove a întrebat:

vreau sa-mi ziceti un fel de "Blog" (in afara de blogger ) in care sa pot posta poze stiri. povesti si mai multe.un fel de Official pagina (dar nu pagina de facebook) funda

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Www.ucoz.ro... eu acum lucrez la blog-ul meu pe platforma lor si chiar e draguta... avand in vedere ca n-am nici un fel de cunostinte in ceea ce priveste html, css, etc, as putea spune ca e chiar usor de folosit.
si, cel mai important pentru incepatorii ca mine (:D), au forum de suport (forum.ucoz.ro)

| MrrLove explică (pentru Brotacelul):

Am auzit de ucoz.dar nu stiu sa-l folosesc sad

| Brotacelul a răspuns (pentru MrrLove):

Uite un link care te poate ajuta: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo.
La urma urmei, nu s-a nascut nimeni invatat. Poti sa-l incerci, si in cazul in care te impotmolesti pe undeva, gasesti ajutorul pe forumul lor: forum.ucoz.ro.
Spor :)