| Lucaci_Florian_1993 a întrebat:

vreau sa modific titlu subtitrarii in titlu filmului cu rename-copy-paste, dar nu ma lasa sa copiez tot titlu imi ramane la urma "mkv" Asta vreau pentru a viziona filmul pe stick si bagat in tv led.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Denumirea "mkv" indica formatul video al fisierului. Nu il poti schimba, fiind extensia acestuia. Uneori, astfel de modificari genereaza erori, devenind un format necunoscut pentru player.
Incearca sa rulezi filmul pe tv asa cum este el, iar daca nu il poti viziona, poate inseamna ca televizorul nu accepta acest format video (vezi manual oficial tv).