| Anastasia234 a întrebat:

Bună vreau sa scriu aici sa da va dați voi cu părerea pentru ca nu mai pot tine în mine. Acum ceva timp am aflat ca niște fete au poze foarte multe cu mine în toate felurile adică pozele pe care le puneam pe diferite platforme cum ar fi instragram și snapchat. Și una dintre ele făcea capturi la toate pozele pe care le trimiteam cu mine. Eu nu le am făcut nimic dar sunt vreo 10 fete în școală care nu ma suporta. Și eram la școală și mi au făcut mai multe poze la fund și le-a trimis la diferiți băieți. Știu exact cine a făcut asta și nu știu ce sa fac îmi e rușine sa spun cuiva asta. Vreau un răspuns sincer și dacă ați venit aici sa va bateți joc mai bine lăsați asa și sa răspundă o persoana conștientă

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum crezi ca ai ajuns in aceasta situatie?
Din vina ta ca ai postat asemenea poze.
Acum dai vina pe altii?

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca se vor face publice acele poze poti sa te legi de le, ca de nu apar ...nu ai motiv sa faci ceva.
Si daca apar, atunci sesizezi directorul scolii, parintii si eventual politia.

Iar pe viitor, sa-ti fei invatare de minte sa nu_ti mai faci poze la fund, tate sau vulgare si sa le pui online, ca oricine le vede le poate folosii si ajungi de rasul orasului si rusinea parintilor tai.

| VoidEternal a răspuns:

Aștepți să se plictisească și nu reacționezi nicicum la orice ar încerca ele să facă cu acele poze

| AdioTPU a răspuns:

Cand le-ai făcut publice pe rețelele sociale te-ai expus, de aceea trebuie sa fie foarte atenți ce postam pe social media căci poate fi folosit împotriva noastră.
Adreseaza-te dirigintelui sau directorului școlii sau psihologului scolii mai întâi și el te va sfătui ce este de făcut.

| 199onur7 a răspuns:

-_- pai ce au cu poponețul tau

| 199onur7 a răspuns:

Poate ai poponețul mai mare ca a lor si se oftica si toate fetele sunt invidioase pe cu*u tau posibil si asta

| FilipSorin a răspuns:

Sfatul meu este sa le lasi in pace si sa le ignori
Doar fa asta si încearcă sa te distantezi de ele si sa le ignori mult