| Lilia2621 a întrebat:

Vreau sa slabesc cu 5-6 kg in 5 saptamini, va rog, am nevoie de sfaturi, incurajari pentru a slabi... Ce sa fac, ce felde sport sa fac, cit timp, ce sa maninc si ce sa nu maninc. Fundaa

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Eu iti spun cam ce a functionat la mine. Bea apa multa - 2 litri/zi - Asa elimini toxine si grasime din corp, ele nu se evapora. tongue Incearca sa ai un program pentru masa - 3 mese pe zi, 2 gustari intre - un fruct, o leguma. Nu mai manca dupa 6-7. Renunta la dulciuri, sucuri, prajeli si paine - poti sa mananci o felie-doua/zi daca nu poti renunta de tot. Mananca salate cu putiin ulei/zeama de lamaie, iaurt dietetic, ciorbe de legume, cartofi nature, carne slaba la gratar - peste/piept de pui, orez fiert doar cu delikat si morcov ras si ardei daca iti place etc, multe fructe. Alearga, fa abdomene si mai poti gasi cateva exercitii pe net. Insa trebuie sa te tii de ele pentru ca o sa iti lucrezi corpul si apoi muschii sa lasa la loc daca nu mai faci. Si prin dans poti scapa de kilograme. Bafta!

2 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Incearca dieta atkins bazata pe proteine slabesti 8 kg in 4 saptamani!

| 5a a răspuns:

Tu nu vezi ca hainele de pe tine stau ca pe sârma?