| Mellanise a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu parerea baietiilor.Ce fete va plac mai mult roscate,brunete,satene,blonde cu parul drept,cret, ondulat?

Răspuns Câştigător
| zxzx a răspuns:

Blonda cu parul drept sau ondulat, de obicei nu ma atrag deloc cele cu arul cret sau cu breton. Acum depinde de stilul fiecareia, daca e roscata sau alta culoare si are un stil ma cool, cum sunt alea cu tatuaje, piercinguri, etc merge...asta e stilul lor. Dar daca e o pitipoanca care se face roscata sau isi pune un piercing in buza desi nu are nici o treaba cu ea, nu merge.

In general se vede, ori ti se potriveste manusa un stil ciuda, ori nu ai treaba cu el.

2 răspunsuri:
| CadavrulVesel a răspuns:

Brunete cu parul cret

| MetalD a răspuns:

Fetele cu parul albastru, mov, verde culori tipatoare iesite din comun happy.