| mihaela171717 a întrebat:

Hei baieti laughing ce fete va plac cel mai mult? brunete/blonde/satene sau roscate?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Prefer fetele care mai şi gândesc din când în când. Frumuseţea e relativă aşa că ce mai contează dacă e blondă, şatenă, roşcată, brunetă, tunată, atâta timp cât nu are nimic în cap?

Îmi plac fetele cu bun simţ, amuzante şi inteligenţă emoţională.

18 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sincer am o preferinta, imi place parul negru negru de tot, bine nu imi plac fetele stil gothic sa nu fiu inteles gresit, dar parul negru imi place mult big grin

| MarianWLF a răspuns (pentru T0T):

Ai gusturi bune, ma mir ca vad pe net peste tot fete emo destul de dragute ca in pozele tale, da pe strada pe cuvantul meu daca am vazut vreodata asa ceva straight face

| T0T a răspuns (pentru MarianWLF):

Eu am vazut. Anul trecut mai mereu cand mergeam la pregatire vedeam o fata de genul super draguta, cand iesea de la liceu. Ma uitam lung la ea din autobuz, si m-a observat laughing Adica s-a uitat si ea. N-am mai vazut-o anul asta.
Dar mai tare e faza ca am una in liceu, care obisnuia sa aiba un stil foarte misto, gen fetele pe care le-am dat. O vedeam mai in fiecare zi si o placeam la nebunie. Tipa este extrem de populara in tot orasul. Si sa vezi bucurie cand mi-a dat cerere de prietenie pe facebook laughing Nici acum nu stiu cum...In fine la glasul prietenilor sai, si-a schimba stilul ala si nu mi se mai pare atat de atragatoare sad Probabil nu avea nici un caracter atat de puternic sa ramana cum ii placea, si prietenii aia tot o sacaiau sa isi ia bretonul ala. Numai ce vedeam pe facebook, dapoi in realitate.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Niciun baiat, dar niciun baiat cu suficienti neuroni nu o sa placa o fata doar pentru ca are un anumit tip de culoare la par.
Exista brunete extrem de dragute, la fel cum exista si blonde sau roscate. Nu poti sa zici ca Sophia Loren e mai frumoasa decat Marilyn Monroe doar pentru ca cea dintai e bruneta.
Iar eu am prieteni carora le plac fetele cu parul verde...

| T0T a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Si mie imi plac alea cu parul verde! Mi-ai vazut lista? Ingeri, tipule, ingeri...

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru T0T):

Ingeri, ingeri, dar sunt fata. straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Bine zis

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ma intreb daca in calcaie sau in degetele de la picioare au cercei. unde le gasesti rolling on the floor

| T0T a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Credeam ca esti tipul din poza laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Tie nu iti plac alea cu cercei. Dar nu toate au. big grin Mie mi se par si asa simpatice.
Pe internet laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu imi plac emo in general. nici cum se poarta nici cum se imbraca. oricum, majoritatea "sufera" de prostie, nu de alta

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi plac cum arata laughing Acum fiecare cu gusturile lui big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Corect

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru T0T):

Neah, as fi vrut eu sa fiu asa sexy. smug

| T0T a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

laughing
Poate pentru tine e sexy ca esti fata, dar probabil tu pentru mine, ca nu stiu cum arati, esti extrem de sexy! Oricum eu nu prea folosesc acest cuvant ca sa descriu fetele care chiar imi plac ca infatisare, gen fetele pe care le-am pus inainte laughing. O fata sexy, poate fii sexy ca umbla cat mai dezbracata dar asta nu inseamna ca este neaparat frumosa, adica una e sa zici ca e sexy si alta e sa zici ca e frumoasa...Asta la mine...Si sa fii frumoasa e mult mai important decat sa fii sexy. Acum faza e ca frumusetea implica si faptul ca esti sexy dar frumusetea este ceva mult mai complex.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Alea destepte si intelegatoare ce nu iti fac capul calendar cu probleme superficiale. zic asta dupa ce am avut 5 prietene.

| Ciumpi35 a răspuns:

Roșcate.