| andreiurza33 a întrebat:

Buna vreau sa strang niste banii si sa imi cumpar un telefon Samsung cu tastatura qwerty. dati-mi va rog niste modele sa nu fi mai scumpe de 550 lei hai maxim 600. va rog frumos. multumesc anticipat pa pa!

3 răspunsuri:
| NedeaAndrei a răspuns:

De ce Samsung? Cumpara-ti Nokia C3, e undeva la 400 lei fara abonamenthappy

| SerafimHD a răspuns:

Recomand Blackberry 9320 am eu si costa 300 lei la abonament!

| Silviu_Razvan_1998 a răspuns:

Samsung Galaxy Y Duos... mi se pare foarte eficient, e dual sim, procesorul nu e chiar slabut si e si touch-screen... Succes!