| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa tin o dieta pentru a slabi, bazata pe fibre. Cateva idei, sfaturi?

1 răspuns:
| clauditzza0124 a răspuns:

Buna madalina sa stii ca cea mai buna dieta este cea bazata pe fructe si legume iti poti face o salata cu ulei de masline e foarte bun si ii schimba cu totul gustul iar fructe poti manca in afara de struguri banane si etc oricum iti recomand dieta am tinuto si eu si o tin in continuare si slabesti cam 2-3 kg pe saptamana totusi nu e bine sa slabesti prea repede asa ca nu te grabi
winking