| deliamaria13 a întrebat:

vreau sa va cer parereain legatura cu o excursie la scoala. dna diriginta m-a lasat responsabila sa ma ocup eu de excursie si sa aleg eu un loc unde sa mergem.am ramas cu gandul la parc aventura din brasov si la paradisul acvatic tot din brasov. voi ce ati alege, tinand cont ca au acelasi pret! fundita pentru primul raspuns! scuzati categoria, dareste cea mai vizionata!

Răspuns Câştigător
| AnyAnutza a răspuns:

Pai e foarte buna ideea de a merge la Brasov la Parcul Acvaticbig grin si aveti multe de vizitat in Brasov big grin si eu ma gandeam la locatia aceasta cand am citit intrebarea dar apoi am observat ca tu deja ai hotarat big grin si eu am fost in excursie la Brasov big grin e un oras minunat big grin merita vazutbig grin sau daca nu puteti merge la o salinaahappy sau nu stiu. poate la niste manastiri... dar sa stii ca ideea cu parcul acvatic chiar e foarte bunabig grin

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Parc de aventura. Categorichappy. Din toate motivele posibile. E mult mai ''catcHi''.