| AnonimaPISY a întrebat:

Buna, vreau sa va intreb care e faza cu AREA 51 de care toata lumea vb?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Zona_51
De aici afli mai multe informatii despre area 51, dar in caz de te intrebi care e treaba cu toata nebunia asta de moment, iti voi explica. Niste persoane s-au gandit sa asalteze area 51, stimulati de faptul ca sunt multe zvonuri si secrete vizavi de aceasta zona. De-a lungul timpului s-au format adevarate mituri, legende si teorii conspirationiste. Extraterestrii tinuti captivi acolo ar fi una dintre ele. Ei au creat un eveniment pe Facebook (probabil in gluma), dar multe persoane (peste un milion in momentul de fata) au bifat ca vor fi prezenti (sper ca tot in gluma).
https://www.facebook.com/events/448435052621047/

1 răspuns:
| marcelcuceritorul a răspuns:

It's meme review everybody