| Marry:X a întrebat:

vreau sa va intreb ceva: zodia pesti cu ce zodie e compatibila si ceva detalii despre compatibilitatea lor pls:*:X

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Sunt peste, si cel mai bine ma inteleg cu scorpionii!

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Gasesti toate datele pe http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-pesti.php

| Kitty a răspuns:

Cu leiihappy. parerea mea

| DoomNEzeu a răspuns:

Si eu sunt tot pesti si stiam ca pesti sunt compatibili cu zodiile de apa, dar mai ales cu scorpionul si dupa aceea rac, si restul.

| catthshshshs a răspuns:

Eu sunt in zodia Pesti si am observat ca cel mai bine ma inteleg cu cei din zodia Fecioarawinking

| putzulica a răspuns:

Cu balantawinking maria...hee hee

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Compatibilitati zodia Pestilor:
Compatibilitate excelenta:
Pesti-Taur, Pesti-Rac, Pesti-Scorpion, Pesti-Capricorn

Compatibilitate buna:
Pesti-Fecioara, Pesti-Pesti

Compatibilitate acceptabila:
Pesti-Berbec, Pesti-Leu, Pesti-Balanta, Pesti-Varsator

Compatibilitate redusa:
Pesti-Gemeni, Pesti-Sagetator

| remus a răspuns:

Eu sunt zodia pesti si ma inteleg bine cu soacra-mea, ea fiind in zodia pisicii, ha, ha, hhhhhaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceilalti pesti cu racii si cu scorpioniitongue eu unul sunt peste si ma inteleg bine si cu taurii big grin