| daiana15 a întrebat:

Buna happy
Vreau sa va zic, ca. ca orice persoana normala si adolescenta, m-am certat cu prietena mea cea mai buna.
Dar de fapt chestia mai stranie este ca ea s-a suparat pe mine si nu stiu de ce.sad
Ea mai are multe prietene pe care le considera cele mai bune ale ei, dar cand colo le barfeste, si in plus mie imi spune tot ce crede despre ele.
In ultimul timp nu prea am mai iesit impreuna deoarece eu am avut capacitatea. Dar asta nu prea a contat ca ea in acest timp a avut cu cine sa "iasa in oras".
Nu stiu ce sa mai zic, adica ma simt singura chiar daca mai am multe prietene, doar ca in perioada asta ele sunt plecate in diferite locatii.
Abia astept sa inceapa scoala(liceul) ca atuncia o sa imi fac noi prieteni, dar pana atuncia nu stiu ce sa zic ca eu o sa imi petrec si concediul impreuna cu ea(parintii nostri au hotarat sa mergem in concediu impreuna).
Mare prostie ca am fost de acord atuncia oh go on.
Oricum. orice raspuns este binevenit si chiar va rog mult mult sa ma ajutati puppy dog eyes
. un plus dau funda >:!

Răspuns Câştigător
| Rawr_2309 a răspuns:

Pana la urma in concediu sigur va impacati. ( :
Deci o sa fie OK.
Distractie placuta! kiss

3 răspunsuri:
| Rawr_2309 a răspuns:

Mda si eu am trecut prin astfel de situatie.
Si respectiva persoana imi trimite intruna fata aia gen `` esti proasta? ``
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea deschis. Sa ii spui sa va intalniti undeva si gata.
Bafta!

| daiana15 explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar mai am o chestie de adaugat.
Am intrebat-o daca s-a suparat pe mine si a spus ca nu dar daca a facut ca asa sa para sorry. si in ziua urmatoare a luat-o de la inceput (adica iar imi vorbea pe mess intr-un anumit mod.adica rautacios si nu mai punea diferite semne ":*;>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.i'm confused? ori vrei sa v.a impacati ori nu vreis a vina in concediu cu tine.hotarastete si cand o faci, imi dai un semn, si incerc sa te ajut cum pot eu mai binehappy