| alexutzaa09 a întrebat:

Buna happy vreau si eu cateva statusuri noi de orice gen primul raspuns va primii fundita

Răspuns Câştigător
| Bo0ble a răspuns:

Nu imi caut jumatatea M-am nascut deplina ℒove it ♚
Dacă lumea te crede nebun, incearcă să nu-i dezamăgesți.
Un băiat se schimbă complet când cineva se ia de iubita lui.
✖ Adevărul este că am iubit, am mințit, am rănit, am pierdut, mi-a fost dor, am crezut, am făcut greșeli, dar partea cea bună este că din fiecare am învățat câte ceva.
♥Nu vreau restaurante scumpe, călătorii diferite, distractii zgomotoase... Vreau să fiu cu tine...liniştită şi fericită!♥
♥ Şi el se gândeşte la tine, stai liniştită. Doar că băieţii nu-şi arată sentimentele.
Dacă sunt rea, e pentru că îmi permit, şi dacă tac din gură, nu înseamnă că nu existwinking.
Atunci cind plinge o femeie pentru un barbat inseamna ca il iubeste cu adevarat, dar cind plinge un barbat pentru o femeie inseamna ca nimeni nu o va iubi mai mult ca el.
Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea
Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE!
Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja…
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda…

| Dany_2882 a răspuns (pentru Bo0ble):

Ce te uiti la statusu meu?
M-am gandit de ieri la statusu asta.
is pa invizibil
n-am status
am dat 10 lei pa statusu asta

Sper ca nu tiau placut statusurile mele. Saaa miiii dai funda daca nu imi dau eu!

1 răspuns: