| anonima122 a întrebat:

Buna vreau si eu episoadele din naruto cand sasuke si sakura isi dau seama ca se iubesc si cand sunt impreuna

Răspuns Câştigător
| anonul a răspuns:

Nu se poate pentru ca ei nu sunt niciodata impreuna (am vazut prima serie si aproape toate shippuden) si am citit si manga, sasuke va incerca s-o omoare cu chidory si naruto & kakashi o s-o salveze.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, scoteti-va din cap ca ala o sa o omoare, hay sa fim seriosi poate sasuke no fii asa de piatra poate o simti si el ceva in adancul inimii pentru sakura