| diana_3977 a întrebat:

Deci, vreau sa ii intreb pe cei care au vazut serialul naruto. pe ce program TV se difuzeaza si cum se termina? naruto cu cine o sa fie impreuna, dar hinata, sakura, sasuke si toti ceilalti.

Răspuns Câştigător
| Aiurita a răspuns:

Naruto se difuzeaza pe Animax. In fiecare miercuri pe la 21:15[cred, nu sunt sigura thinking]. Si inca nu s-a terminat animeul. Mai sunt multe episoade, la tv sunt numai la seria cand Naruto si ceilalti erau mici, in afara de aia mai este si seria shippuden[cand sunt personajele sunt mari]. In fine... ideea e ca pana da tot anime`ul la tv mai trec 5 ani. oh go on.
Ti-as sugera sa cauti pe net episoadele. ^^

33 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Deci : din cate stiu eu naruto va ajunge hokage; in episoadele naruto shippuuden 165 - 180 naruto se bate cu pain; naruto ajunge la adevaratul pain si dupa ce ii povesteste cauza durerii lui, naruto il convinge pe pain ca se poate si altfel si ca nu procedeaza corect: pain isi da seama ca a gresit si ii invie pe toti din konoha dar in schimb moare el. acum apare cate un episod pe saptamana ( pe 12 aug a aparut ep. 173), in fiecare joi. Stiu sigur ca naruto trebuie sa se bata cu sasuke si cu nagato.hinata i-a spus lui naruto ca-l iubeste deci presupun ca se vor combina.shikamaru se combina cu blonda din satul nisipului.cat despre sasuke, unii zic ca : se va intoarce in sat dupa ce realizeaza ca a fost fraierit de nagato sau moare sau nu mai vine in sat deloc. puteti sa vedeti episoadele din naruto shippuuden cu subtitrare in engleza pe www.narutospot.net sau cu subtitrare in romana pe www.naruto.dmon.com (dar pe naruto.dmon episoadele apar cu intarziere de o saptamana aproximativ) cert e ca la tv nu o sa vedeti prea curand naruto shippuuden deci va recomand cu incredere site-urile de mai sus :d

| Alex10Roxy a răspuns (pentru mihaelabr):

Ai spus-o cel mai bine!

| mihaelabr a răspuns (pentru Alex10Roxy):

Nici nu stii cat de fericita sunt ca ai comentat la raspunsul meu si astfel mi-am adus aminte de ce am spus pe atunci ....de acum 2 ani parca a trecut o vesnicie dar eu inca ma mai uit la Narutohee hee Oricum pe atunci inca mai credeam ca se vor ivi cateva relatii dar se pare ca Masashi Kishimoto nu are de gand sa se concentreze pe asa ceva... happy

| Alex10Roxy a răspuns (pentru mihaelabr):

Daa a trecut mult si eu ma mai uit la naruto de cand a aparut pana acum...un timp nu m-am mai uitat dar acum ma uit la seria shippuden....sti cumva la ce sezon si episod a ajuns?

| mihaelabr a răspuns (pentru Alex10Roxy):

A ajuns la episodul 300 ....au fost destul de multe fillere si pauze de 2-3 saptamani dar acum apare cate un episod / sapt. happy

| Alex10Roxy a răspuns (pentru mihaelabr):

Stiu ca sunt 300 de episoade adica 12 sezoane...dar la ce episod a ajuns din sezonul 13?

| mihaelabr a răspuns (pentru Alex10Roxy):

La episodul 25winking oricum cred ca mai sunt doar cateva episoade si apoi iar pauza sad

| Alex10Roxy a răspuns (pentru mihaelabr):

sad in caz ca se temina sper sa inceapa o noua serie deoarece e o noua lume nu trebuie sa se termine niciodata.

| rolly14 a răspuns:

Naruto din cate am inteles nu va muri in anime dar va muri intr-un film, oricum anime-ul nu are nici o legatura cu filmul asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji si in afara de astea naruto este personajul principal nu are cum sa moara! si la tv acum nu se mai difuzeaza, eu urmaresc naruto shippuden pe net.

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Pai.imi pare rau sa iti zic dar naruto va muri:(...sasuke la fel:((. restul o sa fie normal. uite:iti dau un site unde poti vedea toate episoadele noi cu naruto: http://www.tailedfox.com

fundita?:d

| maddy0212 a răspuns:

Nu mai vorbiti daca nu stiti! Naruto nu s-a terminat. Si anime-ul si manga inca continua. Acum s-a ajuns la ep 169 shippuden si manga 500 cred. Deci nu aveti de unde sa stiti daca moare Naruto sau nu. Ceea ce ati vazut voi cu filmul ala Naruto era doar un vis al unei fete ca Naruto va muri, insa altul e finalult filmului.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Animeul s-a terminat dar pentru cei care urmaresc pe TV nu stiu eu una le-am vazut pe toate si mai e seria shippuuden dar momentat nimeni nu se cupleaza cu nimeni (doar Asuma cu Kurenai)

| V1p3r a răspuns:

Sa sti ca la tv nu o sa mai arate ca cica are prea multa violenta intra pe narutoget.com si sa stica cuplurile nu-s doar hinata i-a zis lu naruto:''te iubesc''

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Bai toti sunteti prosti... naruto NU e cu hinata, eu am vazut pana la zi 217 si cel mai bine este sa te uiti pe animekage, eu asa fac ca e mai simplu sau daca nu pe peteava... naruto NU va muri nu sunt cupluri la ora actuala si nici n-as vea sa fie ca e mai fain asa. sakura NU moare din cauza lui sasuke. sasuke NU a fost fraierit de nagato, nagato este de fapt pain, sasuke a fost fraierit de tobi sau madara. cum vreti voi sa ii ziceti. sakurafan a gresit pentru ca sasuke NU va fi nici cu sakura nici cu karin. cam atat despre REALITEATEA din naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci : din cate stiu eu naruto va ajunge hokage ;in episoadele naruto shippuuden 165 - 180 naruto se bate cu pain ; naruto ajunge la adevaratul pain si dupa ce ii povesteste cauza durerii lui , naruto il convinge pe pain ca se poate si altfel si ca nu procedeaza corect: pain isi da seama ca a gresit si ii invie pe toti din konoha dar in schimb moare el .acum apare cate un episod pe saptamana ( pe 12 aug a aparut ep. 173),in fiecare joi. Stiu sigur ca naruto trebuie sa se bata cu sasuke si cu nagato.hinata ia spus lui naruto ca-l iubeste deci presupun ca se vor combina.shikamaru se combina cu blonda din satul nisipului.cat despre sasuke , unii zic ca : se va intoarce in sat dupa ce realizeaza ca a fost fraierit de nagato sau moare sau nu mai vine in sat deloc. puteti sa vedeti episoadele din naruto shippuuden cu subtitrare in engleza pe www.narutospot.net sau cu subtitrare in romana pe www.naruto.dmon.com (dar pe naruto.dmon episoadele apar cu intarziere de o saptamana aproximativ) cert e ca la tv nu o sa vedeti prea curand naruto shippuuden deci va recomand cu incredere site-urile de mai sus :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fananime.ucoz.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of of of, ce ma enerveaza cei care nu stiu si comenteaza.
Naruto simplu(cand erau ei mici si care INCA se mai da pe animax din pacate) s-a terminat de mult timp, din 2008 cred?
Naruto Shippuden inca mai continua, episoade noi apar in fiecare joi pe www.animekage.com(ti l-am dat pe asta pentru ca e cu subtitrare in romana). Daca nici Manga[un fel de benzi desenate japoneze dupa care se fac anime-urile si care sunt mult inaintea episoadelor si care se citesc de la dreapta la stanga] nu s-a terminat.iti dai seama, nu o sa scapam repede de Naruto Shippuden[yeeey:x].
Uite daca vrei sa citesti manga, aici: http://mangable.com/naruto/. Manga noua apare tot in fiecare joi, la fel ca episoadele.Manga in romana nu prea exista, asta e, le citesti in engleza cand apar.
Si chestia cu cuplurile, Masashi Kishimoto(creatorul Naruto si cel care deseneaza si manga) a zis ca nu prea are intentii sa scrie romantism in aceasta serie.Deocamdata se invarte in jurul prieteniei lui Naruto cu Sasuke[care dupa Sasuke nu mai exista]. si Naruto vrea sa-l aduca inapoi, cu toate ca Sasuke devine din ce in ce mai evil.si in jurul legendarului Uchiha Madara cu planul lui si cu razboiul.Nu stiu ce sa-ti mai zic, s-au intamplat o groaza de cand a inceput Shippuden, iti va lua ceva timp sa fii la zi cu episoadele. Oricum ai grija ca nu prea mai e pentru copii :) (scuze daca esti mai mare :D).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto nu va muri bai desteptilor eu asa am vazut in film big grin naruto shippuden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se difuzeaza decat pe animax dar nu este toata seria din cate stiu Pain este invins de Naruto, iar dupa aceea o sa ia parte la un razboi unde tote cele 5 state sunt impotriva Akatsuki probabil o sa se lupe cu Sasuke la sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite http://www.animekage.com/seria-naruto-shippuuden.html de terminat seria shippuden nu este gata doar naruto :P si manga in romana http://konohamanga.webs.com/naruto/naruto-479.html :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DownLoadeaza si tu seve tv si vezi ce iti trebuie
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta si tu pe google,, naruto program tv" se difuzeaza pe animax [adica minimax dar seara e animax]. Naruto cu Hinata parca...Sakura cu nimeni [am impresia ca este omorata de Sasuke] si cam atat. daca e uitate si u pe site'uri cauta episoade sa veziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AniMaX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto nu va muri am vazut toate 3 filmele shippuden e doar un vis al unei fete daca vrei sa te uiti la mai multe episoade cu animeuri intra pe watchanimeon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uff...pai multi ne-am dori sa se formeze cupluri dar inca nu stim dar bah, autorul nu poate sa lase asa serialul sakura si sasuke au trecut prin multe impreuna nu poate sa ii lase asa si app : sasuke nu o omoara pe sakura TEAPAA, dar de asuma si kurenai e sigur ca sunt impreuna la fel si sikamara si temari, de hinata stiu doar ca ii zice ca il iubeste pe naruto, uff, greu sa ma pronuntz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto nu e serial e anime laughing rolling on the floor

| Alex10Roxy a răspuns:

Cat ma enervati voi copii prosti, Narruto are actiune daca vrei romantisme uitatee la telenovele... terminati cu cuplurile :@

| yodeiutza96 a răspuns:

Naruto sa termina. doar shippuden nu s-a terminat tongue

| theboss11 a răspuns:

Eu azi am vazut ep 204 din shippunden aici sasuke vrea sa il omoare pe danzo (hokagele) cand se crede ca sasuke a fost ucis de unul dintre kage uchiha madara apare si spune ca vrea sa faca ceva gen ochiul lunii apare in fiecare joi un ep nou pe http://desene-animate.rascuplans.ro/ vizionare placuta:D:D

| secondtailed a răspuns:

Auzi toti naruto nu o sa muara viseaza fata aceea ca o sa moara ca nul crede in strare sa sa lupte cu luptotori tari ca kage infine eu azi am vazut naruto shppunden 198 si spune ca la invns pe pain naruto si ie mai puternic decat sasuke si sa suke o spus: nu-mi pasa sau ma rog ca vrea sa isi ma suare noul sharingan cu el si nimeni nu o sa moara naruto va ajunge hohage si il invinge amandoi pe madar dupa ce se bat ei doi se impaca si se bat cu madara si il inving si naruto devine Hohage

| sakurafan a răspuns:

Naruto din pacate nu se mai difuzeaza la televizor dar il poti urmarii pe www.AnimeKage.com.Si despre ceilalti naruto e cu hinata insa sasuke poate fi cu karin sau sakura