| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy...
vreau si eu exemple de... texte... ce le-as putea scrie intr-un jurnal.
[PS: nu asa ceva... m-am trezit, am mancat... etchee hee]
dau >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Jurnalul meu e o parte plina cu injuraturi pentru cei ce m-au enervat si mai e in acelasi timp un caiet de notite, bancuri, idei de povesti pe care m-am gandit sa le compun, orar de la scoala etc. Acum eu nu stiu ce sa spun. Vezi si tu.

1 răspuns:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Ultima data cand am scris ceva in jurnal a fost inainte sa-i dau foc cainelui din fata blocului