| Blackllove a întrebat:

vreau si eu niste descrieri pentru. pozele de pe facebook, cat mai simple si cat mai scurte. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Http://www.citatecelebre.net
Găseşti câte vrei.

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Am mai multe exemple:
1. There are no stars in the sky, no sign of what was freedom(nu e nici macar o stea pe cer, nici macar un semn a ceea ce a fost libertatea)
2. Doar o privire in ochii ei increzatori.
3.Ai avut dar ai pierdut.
4.Plecata in propria mea lume...

| MihaelaMiikii a răspuns:

Nu trebuie sa cauti pe net stari si descrieri caci acest lucru pare pitiponcesc rolling on the floor! Pune tu o descriere draguta, sau pur si simplu un semn dragut cum ar fi : ''