| Chrisaa a întrebat:

Vreau si eu descrieri pentru pozele de pe facebook puppy dog eyes big hug thx :X fundita

Răspuns Câştigător
| Fatanebunatica a răspuns:

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.

Cu lacrimile frante.Cu sufletul pierdut.Privirea.n pamant.Un singur cuvant.Nu.mi spune nimic, este mai bine asa.As vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in tine.Nu mai cred in nOi

Prietenul adevarat, este acela ce-i întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna,

Adevarata prietenie este ca un trandafir. Nu ne dam seama de frumusetea sa pana cand nu se pierde.
Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea..Sa Nu Crezi k In Viata Te Inseala Doar Privirea.Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad"..Si Totusi Te Simt Cum Ma Inujri In Gand.

Daca m-ai lasa sa fiu asa cum sunt, certurile ar disparea fara nici un cuvant

Toti sunt in stare sa cucereasca o fata, putini sunt in stare sa o pastreze langa ei

"""• Prietenii mei sunt 0amenii p`care nu i`as schimba cu nimic •"""

Tu ai fost mereu aqolo pentru mine. fara sa vreau am inceput sa tin la tine. [:-s]

Si`mi aduq amintee. Cum imi zambea Shii ma priveaa. Si`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa"

am auzit k lumea vOrbeshte km mult.nu am timp s stau s ascult.nu am timp de vb in vant.si barfe.tOate astea.nu au cum s ma afecteze;).asa e.lasa`i sa cOmenteze.invidia

Am invatat ca uneori trebuie sa pui persoana pe primul loc Si nu faptele sale

*E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie.

Iata povestea noastra s-a dus spre nicaieri. Expresia "Te iubesc" aducea un plus de bine ieri.

O minteai.Ii spunea-i vorbe dulci.Ea te ierta.Dar paharul se umplea.

Nici nu ma mai vrei.Nici nu ma lasi sa plec.

si aici poti gasi foarte multe : http://sweety-things.weebly.com/
Fundita?

4 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Pune versuri de la melodii worried

| Chrisaa explică (pentru Wut):

Asta merge de fiecare data love struck merci! :*

| pisi99pusy88 a răspuns:

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.
Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."
VIATA
Este nimic fara prieteni...winking:*
Amintirile sunt asemenea cartilor din biblioteca ta. Cauti cate unu cand nu mai ai nici una de citit...
Daca`am fite``sunt`Fitze de indragostita'`"Jhi sunt`ale melle` `deloc ale tale``.[][]Aaa si`Inka ceva``daca`nu-Ti convine``nu`Mi `spune`Mie''... Spune-I Lu Mata!`:]]
"Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelegeoh go on

| Krynutzza_Ilie_1996 a răspuns:

Hai Zdreanto IeSi in Fata, Dai U PoFTa De Viata...AruNka GeSTuRi De TarFa Din Tine si SuGe`O CuM sti U Mai BiNE... Sa Te ia Cu el u Ai Vrut Dar El Se PiSha Pe Tine oh go on
Tacci e un cuvant` pOtrivit pentru.` tine!` pai` de cand vorbeSTi` Tu de mine? Inchidetii guraa. StapanesTets`i ura FolosejTe`tsi gura doar aT`cand suGi` pl`a! :-J
Toate te vor macar o noapte. Da n-ai timp d vagaboante [-x! Le vrajesti. Le zapacesti. Le dai idei. Le dai sperante. Da cand vine vorba de iubireee`. Le zici ca ma ai pe Mineee`!

~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.

•×Eu` pot` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` Pentru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate!ו

Mă doare-n pl de barfa ta si oricum nu`ti sufar fata, tu iti tocesti gura eu imi traiesc viata oh go on

Prefer sa fiu o SCORPIE decat k tine o COPIE oh go on
Stai chill ca politia e-n civil
si nu incearca sa se remarce
Daca te prinde te stoarce
si trebuie' s-o ardem mai subtil
C-astia ne asculta la mobil
Da' chiar daca nu ne dau pace
Noi tot reusim sa-l facem
Asa ca da-mi un foc...