| SupCow a întrebat:

Hei big hug
vreau cat mai multe surse de poluare
ex: aruncarea mizerilor pe jos, in apa, masinile dai cat de multe si primesti o funda :*

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Bateriile,freonul din frigidere,toate chimicalele, fabrici vechi, masinile fara catalizator.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Lansarea rachetelor in spatiu. facand gauri in stratul de ozon! oamenii prosti consumand O2-ul degeabalaughing.cercetarea in stiina pentru a atinge un prag superior. poluand cu experimente periculoase. functionarea atomocentralelor si pericolul de explozie(explozia de la cernobal!).end of storylaughing