| viviana_1892 a întrebat:

vreau si eu niste id-uri de fete sau baieti care sunt romani/romance si s-au mutat in strainatate (de preferat in spania). aa si sa invete acolo. multumesc si... dau fundtita

Răspuns Câştigător
| MiUtZaA a răspuns:

Ana_mica4 ...sunt euwinkingda-mi add daca vrei sa vb mai multe am fost in spania la scl, am stat acolo stiu limba etc (vb mai multe pe mess:* )

1 răspuns:
| Heart2014 a răspuns:

Alex_superstar_girl e id meu si stiu sa vb f bine in spaniola deoarece am invatat acolo o perioada...da-mi add