| Maarriaaa a întrebat:

Buna!
Vreau si eu niste idei pentru un desen pe tema Fantezie de Paste. Trebuie sa il fac pentru maine dar nu am nici o idee. Sa nu fie nici foarte greu pentru ca nu prea am talent la desen!

Am incercat sa fac un ou dar a zis profa` ca e prea simplu.

Funda pentru cea mai buna idee [sa nu fie greu de facuthee hee)] si vot pentru celelalte

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images

uite aici ai multe modele. poti scoate la imprimanta si dupa pui sub foaia la care desenezi si faci conturul.eu asa fac :D

daca nu merge linkul [ca se mai intampla] scrie pe google "paste de colorat" si vei gasi multe modele