| Alina_8019 a întrebat:

Trebuie sa fac pe maine un desen pentru un concurs care are ca tema, idee centrala, 1 decembrie- ziua Romanie, imi puteti da niste idei despre ce as putea desena in legatura cu evenimentul din 1 dec? Daca se poate sa fie originale, dau funda pentru cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| alexandra5251 a răspuns:

Buna nu stiu de ce merge dar poti cauta tu pe google 1 decembrie ziua romaniei si alegi varianta a doua si ai acolo un desen cu un steag si un barbat langa el ...scuze dar chiar nu stiu de ce nu merge desi am incercat dea nenumarate ori sa ti-l trimit. Sper sa gasesti desenul pa pa.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Peste conturul hartii Romaniei deseneaza o hora mare.