| xxemoelfyxx a întrebat:

Vreau si eu niste instructiuni cum se mananca cu betisoarele acelea cu care mananca japonezii... TY

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu teoria nu cred ca rezolvi nimic. Fa exercitii si cand o sa reusesti sa bei si ciorba cu betisoarele...esti expert/a! Incepe cu cartofii prajiti, este mai usor!

| iulka a răspuns:

Pai cum pot sa-ti explic? Iei asa 2 betisoare in mana. Primul il pui pe degetul inelar ca sprijinsi cel mijlociudeasupra lui. Apoi pui cel de-al doilea betisor si il ti cu degetul aratator si degetul mare. Ca sa il poti misca e mai greu sa-ti explic fara sa poti vedea poate te ajuta acest raspuns...