| Dooolce a întrebat:

Buna!
Vreau si eu niste solutii pentru a scapa de burta..Adica o am un pic cam mare si as vrea sa imi mai scadalaughing

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Alergatul și abdomenele sunt cea mai bună soluție. Aleargă vreo 10 minute în fiecare seară, iar apoi fă vreo 10 abdomene. Crește numărul abdomenelor cu 2/3 în fiecare seară. Trebuie să ai răbdare și să nu renunți, rezultatele s-ar putea să nu fie prea rapide.
Ca alimente, am auzit că kiwi ajută la grăsimea acumulată pe abdomen, dar nu găsești în acest sezon.
Mai poți citi aici câte ceva:
http://www.ziare.com/articole/fructe+legume+abdomen+plat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cat mai mult sport

| Alexandrughita a răspuns:

Alergat, si de ce nu, niste exercitii pentru abdomen, sau cura de slabire