| Carmy88 a întrebat:

Buna vreau si eu niste status de tristete care sa se potrivesca cu povestea cand thu iubesti pe cineva si aceasta pers iubeste pe altcineva dar sa fie noi status. urile cele mai frumoase funda:X:X

1 răspuns:
| Clauditza33 a răspuns:

1. Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept, vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult, vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu! 2. Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi. 3. Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad 4. Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!