| maliii a întrebat:

vreau si eu niste statusuri, dar nu de acelea de se gasesc pe internet big grin

Răspuns Câştigător
| Codeine a răspuns:

[ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu ridica doar degetu` mijlociu`?!

Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos. happy

I dream of you, and it feels like I`m flying I think of you when I`m smiling... I`m lost into your eyes; x"

; x You`re my favourite drug; x show me real love; x"

[_[-[? Si realizez ca pot [Sa uit tot]? Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum poate am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun?]-]_]"

"» Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita [?] «"

} Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!love struck:Xlove struck"

Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine love struck.

# plecată. nu știu când mă întorc / * Aveam clipe ce nu vroiam să se termine, acum stau și mă gandesc ce n`a mers bine? Aveam o mie de vise, o mie de viitoare planuri scrise. Acum?!

Si`ti zice : "Draga, nu ma privi cu ura, te iubesc, da' prietena ta-i mai buna

X Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

n`ai inteles tu a inteles altu a 2`a zi! :X acum e randu meu sti k trebuie s contez euwinking"

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã love struckX`°°●♥"

"ღ[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent şi, logic, într-un final, un prost Şi-un clasic adevărat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!"

pfu` esti o bomboana de fata pacat ca esti linsa de toti!

O sa ma vezi doar intamplator, daca nu pe strada poate la televizor.

realitatea eh mult prea dura atunci cand day d qreu, visele se spulbera aproape instantaneu

as` fc tot fara reqrete! nu ma joc, in joc sunt sentimente! oh go on

heywinking zambeste sh urmeaza sfatu`: toate trec bah da`le drakuu`! oh go on

^_^ asa ca fa ce vrei sa fc, numay fii naiva, inima luy nu ah plecat, habar nu ay ca esti kaptiva!; x

stii ey nu sunt fratzii mai p bune, da` is norocoasa ca y`am qasit din atata lume :X

-.- ] ce proast`o`? krezy ca ma las invinsa? am inteliqentza necesara sa nu ma las asa` usor atinsa`!;]

as` vrea sa tina kapul sus toate prietenele mele, sa stie ca la qreu o sa fiu si eu k ele! >big grin

|| draqa nu ma privii k ura, sp` ca te iubeste dar eu sunt mai buna, sh inca cv papusa, eh o diferenta mare intre mine sh tine, eu nu am sanqe d tarfa in mine! tongue

mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru k juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

smug ' sinqura pasiune ah luy sunt Eo! restul` sunt doar placeri` love struck

Fi perversa cand crezi ca lumea te; x Invatsa ` sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste;]

Tine'ma aproape pentru ca s'ar putea intr'o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele!

Am chash si vreau sa ma imbat stii ca in seara asta vreau sa gust din thoot :-p!

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzisad

Extraordinara`; x si de ce nu pentru unii superficiala`smug m`am saturat sa ma critice intr`una`happy acum e momentu` ca toti sa`si tina` gura` devil

Sper ca te.am ajutat :*Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| mihaelaanonimus a răspuns:

Despre ce vrei status?
:X

| Impulsuri a răspuns:

Ce mai cerere. uite un status Am bmw si sunt meshker laughing iti place?
tot un status e