| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri originale..kre nu se gasesc peste tot

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Poate acum nu ai chef nici să o bagi în seamă! dar dacă mâine dispare, ai să vezi ce mult înseamnă
Nu`ţi dori niciodată perfecţiiiunea, exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc!
E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă
Pisii.nu fii speriată. dacă voiam să ţi`l iau il luam de prima dată!
Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X
De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că, acolo, undeva, el încă ma iubeşte
Spune repede ce vrei, acu`, hai! Dă-mi un motiv să-ţi dau ce n-ai
Cine sunt eu să ma pun în calea ta?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.
În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă, iubită şi amică. Poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să ştie că eu pentru tine sunt unică
Mi-e dor de toate, şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!
Nu ştiu ce respecţi tu, eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter.
Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`. oftică te că nu o doare de tine.
.Era ciudat. Dar începeam să mă obişnuiesc. oricum, de răzgândit nu mă răzgândesc [-x
Poţi să suferi, să disperi sau să trăieşti. Totul are preţ, depinde cât plateşti.
Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului. e inocenta, dementa, dulce când vrea. şi ar fi putut fi. doar a ta!
Crezi că sunt o oarecare? Văd că inima te doare!
Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat să fii
Totul.Că e vorba de tine, nu de alţii!
Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea"!
Te rog sa zambesti si sa-ti amintesti ca fluturii traiesc doar o zi pe pamant :[
Dar nu ştiam că mi-era dor de acei ochii căprui
Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place
Stiu cå vrei`, daя nu pяea pσ†i. `.Cuм vrei †u,` asa vσя †σ†i`:╳.
*. Nu e totul perfect, dar o să fie.
●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată! Pentru că te atrage ca nici o alta fată
Esti locul in care tot timpul m.am intors Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos.
Ai grija de ea caci in ea este fericirea ta
Bani, femei si bautura, lasa totul sa fie ca in filme
Pe fata cu ochii verzi, niciodata sa n-o crezi, ea pe tine te priveste dar la altul se gindeste
Te sarut in vis, te sarut in scris, te sarut in gind dar in realitate cind?
A iubi e bine dar sa stii pe cine, sa iubesti curat un singur baiat

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Știi ce însemană original?
Compuneți-l!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Daca vrei un status original trebuie sa-l compui tu, ca nu degeaba se numeste orginal.

| drogh a răspuns:

Daca vrei un status original, atunci pune-ti mintea la treaba! Chiar daca acum nu ai inspiratie, sigur vei avea daca te straduiesti/gandesti.