| anonim1_5325 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri, dar nu de care gasesc pe toate site`urile big grin si daca se poate fara site`uri, ma repethee hee big grin

Multumesc!

dau funda pentru cele mai multe happy

Răspuns Câştigător
| elenna_2078 a răspuns:

Http://statusuri.nighttime.ro/statusuri-noi-pagina-1.htm nu e de pe toate site-urile, asta e bun, da se copiaza greu deaici

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna
Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost
Nu ma joc cu doar un pic,eu vreau totul sau nimic.
orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste,dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc
Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

La poarte sufletului meu nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata!
Si ce usor e sa zambesti cand ai incredere in ceea ce esti!
• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"
De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Din cauza ta sunt fericita!

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

• mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

• Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

• Model de femeie care caute scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putea • mi-ai dat speranta s`o traiesc si`o traiesc prin ea •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti! •"

#. Egoista e cuvantul ce ma defineste cel mai bine. N`as lasa pe nimeni sa te ia de langa mine!
#.Nu mai vreau sa te aud. :] Nicii pe tine nicii cum minti`.
#.Este locul in care intotdeaunna m`am intorsss ` Tu ma aduci la normal cand simt ca`s intoarsa pe doss.
#. Cand aii pe ciinneeva langa tiinee`nu stii sa apreciieziii` realizeziii ca fara el ti.e greu de`abia dupa ce il pierzi`!
#. Realiiizeziii cat de mult iti lipsesteee acel cineva care zii de ziii itiii zambeaa si in sufletul luii te iubbea chiar daca nu-ti spuneea
#.Ii era greuuu ca te iubbeste sa iti spuna ` ii era greu sa te priveasca in ochiii, sa te ia de mana
#.Ca si tuu tiii la el poate mai mult decat tine el la tine asa ca fa tu primul passs`aiii incredere in mine`
#. zii de ziiii` pass cuuu passs. te gandestiii, ca el te iubeste si tu il iubbestii`

Funditaa?

| blajsb a răspuns:

1)this bathroom is taken i am watching a movie in it or a book (depinde de situatie)
2)out nici-un raspuns la buzz
3)my computer does not work right now so i am out for having fun
4)party in my room without buzz
5)who wants to talk with me buzzz
6)stay away for my buzz is dangerous
7)rolling on the floormor de ras nu pot sa raspund
8)faina zi de pierdut vremea
9)nu raspund nici pentru mama
10)shopping
11)i am having fun after an amazing night
12)tired...party last night
13)give buzz after a year maybe i will answer
14)mananc in bucatarie nu va aud
15)christmas nu dati buzz ca nu am cumparat cadourirolling on the floor
16)cand intri...(ce persoana vrei tu)iti day buzz nu te astept pe tine
17)paste fericit! sau nu ce conteazatonguee vacanta
18)ma simt ca in rai cu toate temel langa mine
19)serial
20)i love myself that is why i am here
21)i am not going to put dnd because i am not busy
22)busy wtf? i am always on computer everydayand everynight
23)teme...ingropata intr-un mormant de teme
24)sick...paracetamol...injectii slava domnului ca nu fac
25)ma bronzez la calculator nu deranjati
26)la mare in apa so leave me alone right now
27)i am in my own grave(mormant)i am kiding i am watching a very interesting movie
28)oras? careva? haideti? e obligatoriu!
29)ANGRY
30)do not even dare to speak with me
31)drunk
32)you are stupid
33)wtf?
34)primavara! dar de ce ninge?
35)iubesc viata de aceea nu raspund
36)i love everyone
37)you think?
38)in oras cu orele nu ma mai intorc
39)you are not joking, do you?
40)mi-e dor de vacanta
41)scoala, scoala, scoala cine inventeaza chestiile astea ar trebui dat in judecata pentru abuz!
42)i am not here i am in my world
43)teme teme teme teme mooor aici salvati-ma!
44)imi urasc proprii mei pantofi asa ca sunt la shopping
45)i need a change so i am not here
46)who wants a buzz is for free!
47)esti nebun?
48)am lumea calculatorului al picioare sau nu e ce conteaza nu sunt madonna tongue
49)i am my own hero in homworks that is why i am on internet
50)i love stay here
funda:?

| blajsb a răspuns:

Scuze de undele greseli