| Did3 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase.( nu vreau de pitipoance sau de dragoste) si nu vreau siteuri. Dau funda la cine merita!

3 răspunsuri:
| sinnz a răspuns:

Alessya imi pare rau. dar nu era asa, uite asa era : Colo sus in cimitir,Stau morminte`n sir, Daca faci misto de mine, Fac un loc si pentru tine!winking

| Alessya9979 a răspuns:

Am eu unu : Colo sus in cimitir, stau mormintele in sir. De ma suparati pe mine, iti gasecs un loc si tie.

| sinnz a răspuns (pentru Alessya9979):

Uite asa e : Colo sus in cimitir,Stau morminte`n sir, Daca faci misto de mine, Fac un loc si pentru tine smugwinking