| nikol_8225 a întrebat:

Vreau si eu o dieta care da rezultate cat mai rapide si vizibile(si fara ironi de gen fa sport...). Daca se poate o dieta care da rezultate pe zi.astept raspunsuri pana la 22:30...Cat mai multe raspunsuri. Funda+voturi

1 răspuns:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

1.misto poza stiu ca e pe pizap acolo fac eu toate pozelehappy
2.iti plac fructele? struguri mere portocale banane.ETC*ajuta*
legume varza salata salata orientala exemplu...*ETC*
de ex daca astea nu-ti plac*frctele si legumele*
friptura nu ingrasa daca nu-i pui mult ulei si fara cartofi prajitihappy fa pui la cuptor adica de ex daca vrei ala NU ingrasa!happy
eu fac 3spoturi scuze ca aduc vorba dar chiar ajuta poti incerka:
INOT,dansuri,tenis,VOLEI,HAMBALL,BASKET, cele cu scris cap locks ajuta cel mai multhappy crede-ma am facut inot, dansuri, kingbox :''>
dar cel mai mult ajuta inotul trog nu t sup ca am adus vorba d sport si dieta acare tiam propuso sper ca tea ajutaThappy

plzz funditahappy?