| georgyana1 a întrebat:

Bunahappy vreau si eu o porecla frumoasa pentru numele meu.Georgiana...dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Pai.
daca iti place rozul poti sa o faci in genul asta : ROZI sau ROZALIA.
- || - o floare ex : papadie -\\- : Papyy

sau daca chiar vrei de la numele tau
poti.
gege.georgi.gegi.gygy.gyana.
gaseste prescurtari.
incearca sa combini [cum te striga prietenii] cu cateva din lucrurile care`ti plac.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gia, Riana, Giana.
Pa, pa.

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Gigi

Georgi

Geooo

Geogeo

| Gigiku a răspuns:

Gigi big grin suna misto pentru o fata big grin

| KimY a răspuns:

Eu am o prietena pe care o cheama asa si ii zic Gya sau Georgia!

| bebitzu a răspuns:

Buna, porecle ar trebui sa reflecte mai mult personalitata ta, dar merge si o porecla pusa dupa nume. Pai, ar putea fi :Georgy, Geo, GoGo, Gogy... big grin etc big grin

| loove_5215 a răspuns:

Gya:X usor de retinut:X

| bebe91 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna are acelasi nume ca si tine...si ii spunem ori georgi ori geta ori jeta...cred ca georgi ar fi ok

| Sisuu a răspuns:

Buna!

geo
georgy
gianna
kiss

| Mozambic19 a răspuns:

GoGa

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Am vazut undeva scris "Dzodzy", venind de la Georgihee hee Pe me nu ma incanta, dar poate tie iti va placea:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mye una mi se spune jeorjanel :X:X:X:X pwfy imi zice aproape de fiecare data asa love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mye una mi se spune jeorjanel :X:X:X:X pwfy imi zice aproape de fiecare data asa love struck :* imi place si cred ca e foarte ook love struck pwpyrycy

| r9steel a răspuns:

Jyjy ar fi ok