| Catalin_5800 a întrebat:

Buna vreau si eu sa imi schimb placa video si nu stiu daca aceasta placa imi va merge pe pc-ul meu :procesor-intel core 2 duo e7200 2.53ghz 2.53 ghz.placa de baza asus p5g-mx si ram 2 gb ddr2
aceasta este placa pe care o vreau:http://live.emag.ro/......DM--r35578

Răspuns Câştigător
| Laue a răspuns:

Placa de baza Asus P5G-MX - 1 x PCI Express x16, 1 x PCI Express x1, 1 x PCI

Daytona Nvidia GeForce 9800GT Super+ - PCI Express 2. 0 x16

Sloturile par compatibile. Ar trebui sa functioneze fara probleme happy