| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cat costa sa te consilieze un psiholog. Cam cat ar costa o sedinta?
Dar vreau sa-mi spuneti sigur, daca stiti, nu doar asa.

3 răspunsuri:
| Adynanana a răspuns:

Pai te costa in jur un milion pe sedinta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Există nenumărați psihologi, tarifele s-ar putea să difere de la unul la altul (ca și la stomatologi big grin), eu ți-aș recomanda să dai câte un telefon măcar la câtiva dintre ei și să-i întrebi de prețul unei sedinte, să-ți poți face un calcul orientativ. Alegi varianta acceptabilă.

| michelia a răspuns:

Intre 30 si 150 sedinta.
Unii fac consiliere gratuita ( 5 sedinte) in baza trimiterii de la medicul de familie, daca sint in contract cu Casa judeteana de sanatate. Si cei care au tarife mici ( 30, 40, 50 ) sint in aceeasi categorie.