| LoneGunman a întrebat:

Sunt curios cat costa o sedinta la un psiholog, terapeut (mai ieftin)
Sunt constient ca diferentieaza in functie de oras, dar vreau cu aproximatie (spuneti si in ce oras)

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

1 sedinta=100 RON asta cam la toti psihologii. Poate sa mai creasca pana la 120 sau sa scada pe la 80 dar cam 100 ron e pretul standard per sedinta.

| Adry05 a răspuns:

Eu cand am fost imi lua 70 pe 50 de minute.
Cel mai ieftin cred ca ar fi 50 de lei, mai ieftin de atat CLAR NU, daca exista si la 50. Si aia cred ca sunt cei abia iesiti de pe bancile facultatii laughing

| Lightning1997 a răspuns:

Poate fi cu 70-80 lei, dar mai ieftin rar gasesti.