| anonimiussandicartiozeropmmdy a întrebat:

Buna,vreau si eu sa stiu daca crema NIVEA BB CREAM 5ÎN1 este buna.

Răspuns Câştigător
| 9988 a răspuns:

Efect imediat: o piele frumoasă care se vede și se simte
Un singur pas pentru un ten cu un aspect impecabil, sănătos și frumos.

Uniformizează tenul și minimizează aspectul de pori dilataţi.
Acoperă imperfecțiunile tenului cauzate de acnee, oboseală, cearcăne, pete, roșeață și riduri fine.
Tenul capătă un aspect mai luminos, iar nuanța sa naturală este accentuată.
Formula sa ușoară se absoarbe rapid în piele, lăsând-o catifelată și hidratată.
FPS 10 ajută la protejarea tenului de efectele nocive ale factorilor de mediu și la prevenirea îmbătrânirii premature.

Poti sa*ti dai seama din aceasta poza : https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/......gets/proxy

Eu folosesc NIvea Creme ( in cutie albatstra de 150 ml ) si sunt foarte multumita de ea! Acum ramane la atitudinea ta!

3 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Da este foarte buna.

| sparky34 a răspuns:

O detine sora mea si e foarte bune i se vad efectele imediat.