| ale_9802 a întrebat:

Buna vreau si eu status de indiferenta pentru un baiat la care tin mult dar pe el cred ca nu il mai intereseaza mersi:*

Răspuns Câştigător
| Smiley97bla a răspuns:

Poate-ti amintesti cum era, cand erai cu el pentru ca pe atunci erai plina de mister poate ca tu pentru el erai o lume-ntreaga insa azi esti doar o umbra in urma lasata!oh go on

Cei care nu ma cunosc nu au cum sa faca fata la ei in cap.Prognoza Meteo arata CEATAlaughing

Si e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!oh go on

Poate eu nu am fost prea romantica, imi pare rau, acum il las pe altu sa se planga de asta in locu tau oh go onlaughing

Oare a fost un vis? Unul interzis, era pe cale sa devina realitate; dar din pacate, usor usor te`ai dat`n spate oh go on

Si inca o data am ajuns de unde am plecat, am iubit ce nu trebuia.oh go on

Incearca sa zambesti e frumos afara Si frumusetsea ta speciala ma baga in boala Cum vorbesti, cum te imbraci, ma innebunesc De tentatsia verii nu poti sa te feresti laughingsmug

Ramai cu bine! Nu mai esti al meu baiat, te mai dau odata in matha, te pup sh am plecat kiss)

Imi navalesc in minte cuvinte ce imi spun:"copile ia aminte privirea lui te minte!"

Uita de exterior si "paseste" in interior exteriorul e o simpla aparenta, interiorul e intru-totul o esentawinking

Daca este culoare, este si entuziasm, daca este stralucire este si iubire. iar daca esti tu este si el laughing

Vrajala Taaaa`Cade in fata mea, asa ca schimba reteta, m-am plictisit de texte, de aceleasi pretexte talk to the hand

Cand il vei imbratisa` te va durea`, Pentru` ca in ochii` lui se va reflecta` doar imaginea mea`. Stai linistita nu ma ranesti`. Chiar` ma` amuza sa realizez` cat de putin` gandesti` laughing

Satula de tine, satula de noi, stai! nu pleca! intoarce'te! ia in *** si trecutu' si plecati aman2!talk to the hand

spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat, de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti tu cu adevaratlaughing

Nu mai sunt fetita ce`O stiai tu mai demult, POate` nici n`ai Observat, De la un timp am mai crescut laughing

M-ati mintit, mi-ati spus ca n-o sa pot invinge, Visul mi l-ati interzis, sa nu-l pot atinge, Nu mai pot sa tac, Sunt gata de atac, Sa ma tineti minte. O sa lupt sa fiu mereu, Cu un pas, 2. 3inaintewinking

Deschide ochii, timpul trece, nu mai visa frumos, realitatea-I recewinking

E al dracu sentiment, fii atent la piept ce strangi Ca daca azi esti fericit, maine s-ar putea sa plangiwinking

DaK ai nevoie, nu mai sunt aici, strigo p zdreanta ta, poate ea isi face grijiwinking

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu esti doar personajul.Eu fac tot filmulwinking

Lumea in care ma invart ma va ispiti mereu si poate voi gresi din nou Eu nu fur inimi, le primesc cadou laughing

Numai fustitze si un milion de fite Chiar daca e frig afara vreau sa ma vezi in rochitze De parca am un singur ideal Nu stiu altceva decat shopping si solar laughing

Si`o sa uitatzi ca m`ati vazut vreodata razand. Inocenta moare. si-atunci de ce s`o mai cer? Speranta doare. si-atunci de ce sa mai sper? Ura e floare. Si-am ajuns acum s-o prefer.

Nu vorbesc frumos cand imi vine sa-mi bag ****, asta inseamna ca nu pot sa tin in mine ura, poti sa ma urasti. nu te condamn, dar cand suntem fata in fata mai bine imi esti ~~fan~~ "winking

Senzatia e uniQa, dOza de risC e miiCa, viCiul meOo impliCa doar plaCere si dependentSa pSihica S`ar putea sa nuH`ntelegi d c, Dar da`mi doar o clipa, si-am sa-ti arat Qm ewinking

Ai grija cum invarti vorba, cum ma vrajesti, sunt una din fetele d care ti-a zis maikta sa te feresti nu sunt facut din zahar si dulceata, sunt angeli si gheatawinking

De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

Limita e cerul. E doar o mica confuzie. O modesta iluzie. O vraja ce-ntarzie.Esti ratacit in lume si lumea in mister, iar daca nu ma crezi intreaba luna de pe cer!winking

Esti patetic si tu stii, nu mai cred in jucarii, tu mereu crezi ca pun botu'. hai c'o faci pe idiotullaughing

Imi spui: "GandestiBine", Ai fi socat daca`i stii ce gandesc despre tinewinking

Nu esti decat o marioneta, si-ti dai impresii, esti "vedeta", ma faci sa rad, esti chiar penibil, dar tu te crezi "irezistibil"talk to the hand

Am vazut ceva sexy si minunat in vitrina unui magazin, Dar cand am vrut sa ti-o cumpar mi-am dat seama ca era reflexia mealaughing

Baietii buni ajung in rai. Cei rai direct la mine; xlaughing

N`aveam planuri facute. Erau doar idei pierdute oh go on. Ai spus ca pleci in 10 minute. Eu iti spun ironic : " Du`te" laughing

Nu exista aurolaci, doar artisti fara fani. Nu exista oameni care nu iti plac, doar oameni care te oftica. Nu exista droguri doar medicamente tari laughing

Nu faci nimic, Ai impresia ca te asteptlaughingDar de fapt ma indepartez incet, incet happyTe uiti atentoh go onMa privesti cu regret b-)Asupra mea nu vei mai avea niciun efect! talk to the hand

10% mi dor, 20% te vreau, 30% te simt, 40% te caut, 50% te visez, 60% te ador, 70% fara tine mor, 80% te doresc, 90% te iubesc, 100% fii sigur ca glumesclaughing

Stiu ca sunt diferita in felul meu si ca unii nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac happy

Ehh, si mai am o groaza, dar astea sper sa iti ajungahappy
Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| KatJolie a răspuns:

Fiecare zi e specialaa. Oricum e plin de atractii oh go on. Iar daca nu vi tu, nu-i nimic! Vin altii.

Spui: "E prima oara cand fac asta". Vreau sa te cred dar e tradeaza fata;-j

Si totul s` termina cand unul dintre ei uita, uita ca celalalt nu va uita niciodata.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe rightwords, si acolo vei gasi statusuri precum si multe categorii...succes si sper sa il impresionezi cu citatul tauwinking