| rebelasexi a întrebat:

Vreau si eu status-uri frumoase, dinalea rautacioase, cooll, triste...etc. Dau funda!kiss

2 răspunsuri:
| Katherineeeeeeee a răspuns:

La un moment dat îţi dai seama de adevăr: maturitatea înseamnă pur şi simplu să ştii cine eşti şi să ai curajul să fii tu însuţi.

Cineva mă ia de mână şi mă ridică îmi cheamă privirea şi-mi spune uşor. "regretele la timpul lor.

E greu să ştergi ceva din minte când amprenta îţi rămâne în inimă!

,,Ceea ce ramane in urma ta, nu e ceea ce afisezi in fata oamenilor... ci ceea ce scrii in sufletele lor! "

Cum să treci peste o despărțire : fă-te că n-ai avut nici o relație!

De cand sunt cu TINE, nimic nu mai e la fel... obisnuiam sa fiu inchisa-n mine iar acum am un SUFLET REBEL love struck

Există atâta ură în lumea asta. Chiar şi aşa, inimile sunt pline de dragoste. ♥

Cand cineva pleaca, înseamna ca altcineva trebuie sa ajunga.

cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted.

Fiecare fată işi doreşte un băiat, care ar putea să o vadă cu părul nearanjat, nemachiată... Şi primul lucru pe care i-l spune ar fi :Eşti frumoasă!♥

Stiu ca nu am fost prima fata caruia i-ai spus ca o iubesti.Stiu ca nu am fost prima fata pe care ai prezentat-o parintilor tai.Stiu ca nu am fost prima careia i-ai spus "draga mea".dar Stiu ca sunt singura care conteaza!♥

Cele mai bune lucruri din viaţă...sunt gratis!

Mi-au zis că toate se-adună, că soarele o s-apună. Dar până atunci zâmbim pe aici, chiar dacă fulgeră şi tună! ♥

Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun la fel cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun…

Vreau să nu te bag în seamă, să te ignor, dar nu pot. E ca și cum i-aș zice inimi: nu mai bate. stop!

◘Nu plânge după un băiat, lasa'l pe el să plângă după tine. Că fetele oferă şi iartă. Dar băieţii primesc şi uită!◘

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama. Dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna

Distanta poate desparti doar doua corpuri! Nu si doua inimi!

Într-o lume în care toată lumea se gândește la sine, e greu să spui cuiva „ gândește-te la mine

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi

O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte!

Acum mă sună când dă de greu să-i zic o vorbă bună.

Am trecut prin viata ta, uita-ma de vei putea

Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas,tu tot cu ea în gând.

Şi acum îţi pare rău, nu? Pentru că ai văzut-o când a plecat cu ochii goi, dar ai fost prea mândru s-o opreşti crezând că vine înapoi.

Intr-un final eu zambesc, stiind ca toate au durut si peste toate am trecut, acum e un nou inceput! ♥

Trecutul nu mai conteaza pentru ca oricum nu-l mai vreau inapoi.

Lasă tot ce a fost în trecut, e PRIMĂVARĂ e un nou început! ♥.

Fie roata şi pătrată, tot se întoarce ea odată.

sper ca te-am ajutat :*

| NatiNatii5 a răspuns:

- Baiii` neBunulee care eSty. iaa jUramiii ca ma iUbestyy... jUramii p maycuTsaa taa saa nu ai paRtee d eaa... daca eO nu`s viatSaa ta`smug`!
Cine m`a iubeshtee OK` cine m`a Barfeshtee`...winking.Ma pis pe eii`winking`!

Tin la tine blegule, ai încredere în mine si sincer, viata mea ar fi nasoala fara tine.

Inca n`ai aflat ca eu traiesc prin zambetul tau, de asta vreau sa te vad zambind mereu.