| Mika_Dede_1998 a întrebat:

vreau si eu statusuri cat mai multe gen - NU-i un vis din care sa te trezesti maine dimineata, e pura realitate despre o viata!-
Cat mai artistice. fundita :*

Răspuns Câştigător
| KarlaKovacs a răspuns:

Uite:
Am tot respectul pentru băieții care nu își ascund sentimentele și nu spun "te iubesc" rânjind după altele
Mi-a fost greu mereu sa pierd persoanele pe care le iubesc. Dar uneori ma intreb: Exista oare cineva care se teme sa ma piarda pe mine?
O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte. 1000 de ganduri in 2 cuvinte!
In dragoste si vise nu exista "imposibil"
Daca ti-am gresit. Iarta-ma. Daca ma urasti. Uita-ma. Daca ma iubesti. Cauta-ma!
Imi place cum zambesti. Imi place cum iubesti. Perfect! Imi place cand gresesti. Ca-mi place cum ma faci sa te iert...
Un pix. Un jurnal. Si mii de ganduri. Amintiri ramase. Scrise in acele randuri
Un gand: Când cel mai bun prieten te părăseşte, nu plânge! Închide-ţi lacrimile în cel mai ascuns colţ al inimii, numit "uitare"...
Numar zilele pana cand o sa ne-ntalnim. Ma omoara gandul ca vreau sa te vad si nu pot
Viata noastra este o carte, iar dragostea este cea mai frumoasa pagina din ea
N-ai să te schimbi... degeaba timpul trece... ai fost si ai ramas un suflet rece.

2 răspunsuri:
| BlackWaltz a răspuns:

Terminati cu filozofiile astea de Messenger si Facebook, ca nu impresionati pe nimeni.

| PatrisuK a răspuns:

NU conteaza daca sunt venite de la noi trebuie venite din inima ta.