| 234642154435 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de invidie,iubire,prietenie, modestie etc.
Cele mai frumoase primesc funda.

Răspuns Câştigător
| emiliaalexandra a răspuns:

Imi iubesc prieteni dar dusmanii mai mult fiindca sunt mai pretioasa in ochii lor din cauza invidiei
Prietenie :
*Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.
"Numai dupa invidia altora iti dai seama de adevarata ta valoare." [Tudor Musatescu]
Suferinta nu e cauzata doar de dragoste, ci si de prieteni!
Un prieten este un dar care ti-l acorzi tie!
Singura modalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten!
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea.
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...
Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt
1000 sa te iubeasca
100 sa te doreasca
10 sa te vrea
1 sa te ia

1 răspuns:
| Metin2Hidra a răspuns:

Te doresc te iubesc da tu ma respingi