| micutza_6286 a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre ochii albastrii (din melodii daca se poate)Fundabig grin

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Ceru-i mai aproape
Vantul imi imparte
Visele cu tine printre astrii
Mii si mii de ganduri
Scrise printre randuri
Se ascund in ochii tai albastrii. Raoul - ochi albastri

| misterio_3689 a răspuns:

Frumusetea cerului si a norilor amplifica zarea pamantului care umbreste soarele si luna la un loc. Doar un lucru e mai frumos ca toate acestea, iar acel lucru poate face oamenii sa rada, sa planga deschizandu-si larg sentimentele...Acel lucru sunt ochii tai, de un albastru fantastic ce ma face sa ma umbresc ca o gaura neagra dar de culoare albastra. E de la mine... Funda?