| Ramz_2465 a întrebat:

Cine stie niste statusuri pentru ochii albastrii?

3 răspunsuri:
| butterflyeffect0000 a răspuns:

Tu poţi să te-ndoieşti de soare,/ De focul ce scânteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu şi de iubirea mea… Nu plânge că s-a terminat ci zâmbeşte că te-ai scăpat! M-am saturat de infidelitate Ce frumoşi sunt ochii tăi albaştri, când pictez totul în negru şi suspin în noapte fără să te ştiu aproape…
Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o săptămână, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar dacă mi-ar rămâne o singură secunda în plus… te-aş iubi! Mi-aş dori să fiu rază de soare să te pot privi mereu în ochi, să fiu o picătură de ploaie care să cadă pe buzele tale
1. Albastru e cerul sub care traiesc
Albastrii sunt ochii pe care-i iubesc.
2. Cu ochii tai albastii ma cufunzi intr-un vis senin.
3. Cand privesc ochii tai albastri…zaresc marea.
4. Privesc in ochii tai albastrii fericire si iubire; nu te gandi nici un moment ca imi sta gandul la despartire!
5. Sunt un tip frumos, cu ochi albastrii, blond, cu vila, piscina, vreo 10 masini, nu vreau nimic… doar ma laud!
7. In ochii tai citesc iubire… sau poate doar ochii mei vor sa-mi spuna asta …
Funda?
:d

| Ionutz1998 a răspuns:

1.ochii negri sunt frumosi
ochii verzi sunt mincinosi
ochii albastrii si caprui
fura inima oricui...whistling:X:X:
2.albastru e cerul...
sub care traiesc
albastrii sunt ochii,
pe care ii iubescwinking
3.Stelele sunt argintii
Florile sunt albastrii
Trandafirii imi zambesc
Eu pe tine te iubesc...
4.Esti zana frumusetii,
Dupa tine mor baietii :X:X:X:X

| maria_9426 a răspuns:

Buna
ochii negri sunt frumosi
ochii verzi sunt mincinisi
ochii albastrii si caprui
fura inima oricui.

ochii albastrii ca cerul si marea...

ce frumosi sunt ochii tay albastrii cand ma uit la tine ma apuca dracii! :))

Privesc in ochii tai albastrii fericire si iubire nu te gandi nici un moment ca imi sta gandul la despartie:(:(:(

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape?

iubesc ochii albastrii:x:x

S-a gasit un cadavru neidentificat, inalt, urat, blond, cu ochii albastrii, fara creier si cu puta mica. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti! :)))))))))))))))))))))

albastru e cerul...
sub care traiesc
albastrii sunt ochii,
pe care ii iubesc;)

http://www.statusuri.ro/......usuri.html

Sper sa-ti placa.
Pa, pa